Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
I MP w Parkowym BnO termin: 13.05 .2000
K-16
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 11:42
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 12:01
Richter Karolina 84Flota Gdynia 13:54
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 13:18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 14:38
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 15:12
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 15:02
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 16:27
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 17:48
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 12:56
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 14:10
Brózdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 14:48
M-16
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 9:13
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 10:37
Załęski Marcin 84Orkan Ostróda 11:13
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 11:48
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 12:19
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 12:25
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 12:17
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 12:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 13:32
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 12:10
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 12:28
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 12:50
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bartnowski JarosławBąba OliwiaDrobotowicz MichałKordala MichałKurleto OskarLudkiewicz JoannaLatała WojciechMusiał WojciechPipka AlicjaPawlicka AlicjaStańczak ŁukaszZałęski MarcinZamojska AngelikaZendran MajaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies