Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
VI OOM termin: 13-16.07 .2000
K-16 indywidualne
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 45:51
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 49:02
Kosińska Maria 85Azymut Mochy 51:14
K-16 krótki
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 26:31
Bojka Hanna 85GKS Luzino 28:58
Kortas Dorota 84Flota Gdynia 31:29
K-JM sztafety
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 122:53
Stasiak Katarzyna 84
Kosińska Dorota 84
Richter Karolina 84Flota Gdynia 123:20
Strzelczyk Katarzyna 85
Król Joanna 84
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 143:16
Kortas Dorota 84
Walkowiak Beata 84
M-16 indywidualne
Załęski Marcin 85Orkan Logistyk Ostróda 43:09
Marcinkiewicz Grzegorz 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 46:14
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 50:37
M-16 krótki
Załęski Marcin 84Orkan Logistyk Ostróda 25:48
Marcinkiewicz Grzegorz 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 27:10
Wasilewski Marcin 84Saper Kazuń 29:15
M-JM sztafety
Baran Adam 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 126:51
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
Wojtowicz Jacek 85UWKS-WAT Warszawa 132:33
Kubicki Michał 84
Sokalski Dariusz 84
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 146:59
Tomczyk Tomasz 84
Bobowski Tomasz 84
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies