Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXV MP w Sztafetowym BnO termin: 1.09 .2002
K
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław
Heczko Katarzyna Grunwald Poznań
Krasuska Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań
Poliakowa Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 151:36
Marciniak Agnieszka 77Grunwald Poznań 159:21
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 160:10
K-J
Banakiewicz Anna 85Śląsk Wrocław
Kulpa Marta 84Paulinum Jelenia Góra
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 106:54
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 123:46
Richert Karolina 84Flota Gdynia 124:00
M
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 135:45
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 143:00
Nowak Maciej
Porzycz Janusz 73
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 144:14
Kowalski Wojciech 82
Dwojak Wojciech 81
M-J
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 127:02
Leszkowicz Jarosław 86
Kowalczyk Jacek 84
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 133:22
Kasprzycki Dawid
Załęski Marcin 84
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 135:07
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bereźnicki MateuszBluza ŁukaszDębicka JustynaDolak BartłomiejGorzelańczyk MarcinJaniec LauraKlimczak OlimpiaKita MateuszKrajniak KarolinaLubak MateuszLewicki ŁukaszMozdyniewicz KamilaPękul AnnaPieniak KrystianSotniczuk AndrzejSzymkowiak EwelinaSzredel MarekTowarek IreneuszUrbański RafałUbik JarosławŁaszkiewicz DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies