Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXV MP w Nocnym BnO termin: 2-3.10 .2004
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 60:48
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 62:29
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 64:23
K-20
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 86:28
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 94:43
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 100:04
K-21
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 81:24
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 81:24
Morawska Irena 62Flota Gdynia 107:06
M-18
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 67:14
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 70:05
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 77:58
M-20
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 88:51
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 111:32
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 121:36
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 73:40
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 80:10
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 81:17
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies