ENGLISH
|
STRONA GLÓWNA
|
RSS
|
KONTAKT
|
LOGOWANIE
LOGIN
HASLO
ORIENTACJA SPORTOWA
Zielony sport
O co biega
Jak zaczać
Historia
Osiągnięcia
Rozwój i promocja
Kadra narodowa
Zawody
Wykaz
CTZ 2019
Tereny zamknięte
Konkurs CTZ
Zgłoszenia
Dodaj klubowo
Dodaj indywidualnie
Wyświetl zgłoszenia
Zawodnicy
Wykaz
Kadra narodowa
Klasy sportowe
Ranking
Struktura związku
Władze
Komisje
Okręgowe Związki OS
Sędziowie Sportowi
Kartografowie sportowi
Budowniczowie tras
Trenerzy i instruktorzy
Statystyki
Komunikaty
Regulaminy
Kluby
Medale
Mistrzostwa Polski
Międzynarodowe
Mapy
Wykaz
Zestawienie
Kontakty
Linki
Zdjecia
Materiały do pobrania
Yaroslav Pazhukh, UKS Azymut Dębów Dębów
Nazwa
Kat.
Data
Miejsce
Czas
Punkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
Historia wszystkich startów
1.
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy
1.30
M21
2018-09-08
8
43.50
1128
2.
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny
1.30
M21
2018-09-07
6
16.18
1034
3.
Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
1.30
M21
2018-05-20
10
16.26
1082
4.
Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny
1.30
M21
2018-05-19
8
95.37
1088
5.
CTZ; KMP BnO - klasyk
1.30
M21
2017-05-20
13
112.36
879
6.
WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle
0.00
M21
2017-04-22
10
16.26
7.
Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1
1.30
M21
2016-09-03
13
103.36
854
8.
Grand Prix Polonia - E3
1.10
M21E
2016-07-02
nkl
9.
Grand Prix Polonia - E2
1.10
M21E
2016-07-01
nkl
10.
Grand Prix Polonia - E1
1.10
M21E
2016-06-30
19
133.23
11.
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny
1.30
M21
2015-09-19
11
149.22
731
12.
Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy
1.30
M21
2014-06-08
13
48.38
934
13.
Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski
1.30
M21
2014-06-07
15
19.09
926
14.
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk
1.10
M21
2014-05-24
8
105.41
872
15.
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni
1.10
M21
2012-09-15
4
45,19
955
16.
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint
1.10
M21
2012-09-14
8
14,28
877
17.
Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
1.10
M21
2012-05-20
25
20,27
713
18.
Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny
1.10
M21
2012-05-19
23
103,14
714
19.
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk
1.10
M-21E
2011-05-22
10
75,27
834
20.
Baltic Cup - E2
1.05
M-21E
2011-05-21
17
28,21
611
21.
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint
1.10
M-21E
2011-05-20
7
22,29
909
Foto
Wyniki
Pliki
Urodziny
11.08
Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap1
10.28
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni
10.27
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint
10.21
V Bukowa Cup - Etap 3
10.20
V Bukowa Cup - Etap 2
10.19
V Bukowa Cup - Etap 1
10.14
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym
10.13
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym
10.07
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO
10.07
Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy
10.07
Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk
10.06
Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny
10.06
Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny
10.06
Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni
10.06
WCup 4 - Middle
10.06
Puchar Warszawy 2018 - City race
10.06
Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni
10.06
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO
09.30
MMM strefa A - dystans klasyczny
09.30
MMM strefa C - etap 3 klasyk
09.30
MMM strefa D - Bieg klasyczny
09.29
MMM strefa D - Bieg sprinterski
09.29
MMM strefa A - Sprinterski BnO
09.29
MMM strefa B - bieg klasyczny
09.29
MMM strefa B - bieg sprinterski
09.29
MMM strefa C - Etap 1 sprint
09.23
Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni
09.22
Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk
09.22
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym
09.16
Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk
09.16
WRE: Czech Champioships - Long
09.16
Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy
09.15
Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)
09.15
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint
09.15
Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 1
09.15
Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni
09.13
Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap1
09.08
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy
09.07
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny
09.01
Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
02.01 zip Nowy Regulami Licencyjny PZOS
01.31
Regulamin Finansowy PZOS na 2019 rok
01.30
Zamknięcie terenu MP i MPW - klasyk, sztafety - aktualizacja
01.22
Regulamin finansowy PZOS na 2019 rok
01.21
Klasy sportowe w BnO uzyskane w 2018 roku
01.19
CTZ 2020 - propozycja kalendarza
01.19
CTZ 2019 - aktualizacja
01.02
CTZ 2019 - aktualizacja
12.22
CTZ 2019 - aktualizacja
12.02
Zamknięcie terenu kwalifikacji do WOC 2019
11.30
Konsultacje Kadry Seniorów
Ablewski Tomasz
Dzwonkowska Paulina
Grzesiak Szymon
Kaszubowska Amelia
Kiełb Wiktoria
Standziak Maciej
Sadowski Daniel
Urbański Szymon
Życzymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w
informacja o uzywaniu plikw cookies