Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXX MP w Sztafetowym BnO termin: 10.06.2007
K
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 171:14
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Wieleba Marlena 88Flota Gdynia 172:19
Schmidt Angelika 89
Dampc Edyta 82
Biniecka Katarzyna Azymut Pabianice 186:08
Biniecka Małgorzata
Pabich Maria 82
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 150:57
Koconka Anna
Wiśniewska Hanna
Kowalska Marta Orientuś Łódź 154:48
Gwóźdź Ewa 90
Stróżek Monika 89
Gryzio Sylwia Azymut Pabianice 171:08
Lajn Daria
Majchrzak Marta 90
M
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 143:28
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 146:08
Dwojak Wojciech 81
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 146:53
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
M-J
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 163:39
Stefański Dawid 89
Pawlak Bartosz 90
Schulmann Szymon Grunwald Poznań 187:16
Wlazik Tomasz 89
Szwajkowski Piotr
Dzioba Jakub Paulinium Jelenia Góra 193:55
Mostek Łukasz
Konieczny Paweł 89
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies