POLSKI
|
MAIN
|
RSS
|
CONTACT
|
SIGN IN
LOGIN
PASSWORD
About orienteering
News
Polish Team
Competitions
Entries
Athletes
Ranking
Clubs
Maps
Cartographers
Medals
Photos
Links
To download
Grzegorz H Marcinkiewicz
Id number
01947
Id no.(deprecated)
W03036
Coach
Józef Kmieciński
Class
M-35
Club
PUKS Młode Orły
Date of birth
1986
SI no.
Place of residence
mazowieckie
Contact
E-mail
Photo
Results
Files
Birthday
11.08
Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap1
10.28
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni
10.27
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint
10.21
V Bukowa Cup - Etap 3
10.20
V Bukowa Cup - Etap 2
10.19
V Bukowa Cup - Etap 1
10.14
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym
10.13
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym
10.07
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO
10.07
Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy
10.07
Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk
10.06
Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny
10.06
Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny
10.06
Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni
10.06
WCup 4 - Middle
10.06
Puchar Warszawy 2018 - City race
10.06
Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni
10.06
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO
09.30
MMM strefa A - dystans klasyczny
09.30
MMM strefa C - etap 3 klasyk
09.30
MMM strefa D - Bieg klasyczny
09.29
MMM strefa D - Bieg sprinterski
09.29
MMM strefa A - Sprinterski BnO
09.29
MMM strefa B - bieg klasyczny
09.29
MMM strefa B - bieg sprinterski
09.29
MMM strefa C - Etap 1 sprint
09.23
Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni
09.22
Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk
09.22
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym
09.16
Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk
09.16
WRE: Czech Champioships - Long
09.16
Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy
09.15
Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)
09.15
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint
09.15
Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 1
09.15
Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni
09.13
Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap1
09.08
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy
09.07
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny
09.01
Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
02.01 zip Nowy Regulami Licencyjny PZOS
01.31
Regulamin Finansowy PZOS na 2019 rok
01.30
Zamknięcie terenu MP i MPW - klasyk, sztafety - aktualizacja
01.22
Regulamin finansowy PZOS na 2019 rok
01.21
Klasy sportowe w BnO uzyskane w 2018 roku
01.19
CTZ 2020 - propozycja kalendarza
01.19
CTZ 2019 - aktualizacja
01.02
CTZ 2019 - aktualizacja
12.22
CTZ 2019 - aktualizacja
12.02
Zamknięcie terenu kwalifikacji do WOC 2019
11.30
Konsultacje Kadry Seniorów
Biełka Bartosz
Dmochowska Monika
Dwojak Gracjan
Gruszka Mateusz
Kurzyp Michał
Marciniak Adrianna
Rapsiewicz Robert
Smolarek Sylwia
Szafran Wiktoria
Truszkowska Wiktoria
Witke Tomasz
Ziemann Maksymilian
Wish You best!
RECOMMENDED
MEDIA
PARTNERS
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w
informacja o uzywaniu plikw cookies