Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
W11 BKS Wataha Warszawa
P01 BUKOS Stary Belęcin
G27 GKS Luzino Luzino
P58 HKS Azymut Mochy
K00 Indywidualni Małopolska
G00 Indywidualni Pomorskie
Z00 Indywidualni Zachodniopomorskie
D00 Indywidualny Dolnośląskie
C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
L00 Indywidualny Lubelskie
F00 Indywidualny lubuskie
W00 Indywidualny Mazowsze
O00 Indywidualny Opolskie
B00 Indywidualny Podlaskie
S00 Indywidualny Śląskie
P00 Indywidualny Wielkopolskie
E00 Indywidualny Łódzkie
K02 InO Jura OS Morawica Morawica
D03 KInO ORIENTOP Wrocław
Z01 KOS BnO Szczecin
F54 KOS Modrzew Skwierzyna
D92 KS Artemis Wrocław
P02 KS Hades Poznań
K48 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
W02 KS OK!Sport Warszawa
W80 KS Spójnia Warszawa Warszawa
L03 KU AZS UMCS Lublin
W89 KU AZS WAT Warszawa
P40 LKO Leszno
K01 LKS Górzanka Nawojowa Góra
O47 LUKS Azymek Zdzieszowice
B50 LUKS Żubr
E17 MKS Metalowiec Łódź
D91 MKS MOS Wrocław
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
W86 MKS Pogoń Siedlce
R24 MKS San Jarosław
C32 MKS Skarmat Toruń
E70 MUKS Junior Ochędzyn
G11 PKO Harpagan Gdańsk
[1]2345następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Bajger JanBanach RobertCwalina KarolFaron JuiaGorczyca MariaGórnicka-Antonowicz AnnaGawrysiak MaurycyKierebińska PaulinaKosińska MariaMientki SebastianMaciejewska KatarzynaNawrocik JakubStradowski MarcelStacherczak BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies