Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
KONTAKTY
Nazwa Telefony Adres WWW Fax E-mail
  REDAKCJA SPORTOWA TVP  (22) 547-66-89
00-950 Warszawa, ul. Woronicza 17 547-42-70
„MARATON”,
Pl.Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba (75) 717-31-25
„Pod Skocznią” (18) 201-50-21
201-49-06
ul.B.Czecha 1. 34-500 Zakopane
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej (22) 592-93-40
592-93-43
02-034 Warszawa, ul. Wawelska 5 825-69-39
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
COS Giżycko 0-87 428-23-35
ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko 428-23-37
COS Spała (44) 724-23-46
ul. Mościckiego 6, 97-214 Spała 724-41-23
COS Wałcz 258-44-61
Al.Zdobywców Wału Pom. 99, 78-600 Wałcz (67) 258-30-48
COS Władysławowo 0-58 674-04-11
ul. Sportowa 11/13, 84-120 Władysławowo 674- 07-44
GAZETA WYBORCZA (22) 841-56-71
00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10 841-69-20
Hotel „Impreial” (18) 201-40-21
ul. Balzera 1, 34-500 Zakopane
Instytut Sportu (22)  835-09-81
01-892 Warszawa, ul. Trylogii 2/16
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrala : 628-04-61 w. 302 
Al.Szucha 25, 00-918 Warszawa
Ministerstwo Sportu i Turystyki
ul. Senatorska 14; 00-082 Warszawa
Ośrodek Sportowy „START” 855-24-14
ul. Olimpijska 1, 43-460 Wisła (33) 855-24-14
Pensjonat „Sportowiec” (18) 471-28-51
ul. Dąbrowskiego 21, 33-380 Krynica 471-39-29
POLONIA 1 (22) 810-86-49
03-833 Warszawa, ul. Podskarbińska 4 810-05-72
POLSAT (22) 810-40-01
04-028 Warszawa, Al.St.Zjednoczonych 53 813-27-79
POLSKA AGENCJA INFORMACYJNA S.A. PAI-PRE (22)  813-53-74
04-028 Warszawa,  Al.St.Zjednoczonych 53 813-49-24
POLSKA AGENCJA PRASOWA (22) 621-65-84
00-502 ul. Bracka 6/8 621-38-75
Polski Komitet Olimpijski (22) 560-37-02
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-532 Warszawa 560-37-35
POLSKIE RADIO S.A. Program II – 645-98-04
Program III – fax (22) 645-59-67
00-917 Warszawa, Al.Niepodległości 77/85 Redakcja Sportowa : Program I –  fax (22) 645-59-22
PRZEGLĄD SPORTOWY (22) 628-02-31
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86 621-86-97
RADIO „Z” (22) 622-75-75
00-672 Warszawa, ul. Piękna 66a 622-79-00
RZECZPOSPOLITA  (22) 629-65-26,
02-015 Warszawa, Pl. Starynkiewicza 7/9 628-05-88
SPORT (Katowice) (32) 253-91-10
40-082 Katowice, ul. Sobieskiego 11 253-71-38
SPORT (Warszawa) ( 22) 629-44-18
00-680 Warszawa, ul. Poznańska 3 621-00-17
TEMPO (12) 623-55-97
30-520 Kraków, ul. Warneńczyka 14 623-55-81
TVN (22) 856-60-60
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 3 856-66-66
WOT TELEWIZJA POLSKA S.A (22) 547-62-81
00-054 Warszawa, ul. Jasna 14/16 547-43-38
Zakład Prognoz i Analiz Wyników Sportowy (22)529-89-05
(22)529-87-61
00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a (22)529-89-05
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies