Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
RANKING
2019ostatnie 365 dni
MiejsceNr lic. Nazwisko i imięKlub PunktyStarty
00340Olejnik MichałWKS Grunwald125416
00710Kowalski WojciechWKS Śląsk120410
00102Parfianowicz PiotrUNTS120010
400684Drągowski KubaKS OK!Sport116112
500410Podziński RafałUKS Orientuś115419
601508Biederman MarcinWKS Wawel115416
700774Dutkowski MikołajUKS Arkady113110
801625Piotrowski RadosławUKS Azymut 45112912
900149Richert MarcinUKS Siódemka109211
1004096Bednarski JanUNTS109126
1101853Galicz KarolBKS Wataha104821
1201936Jurczyk TomaszUKS Sparta Czyżowice103617
1300423Paszyński PiotrUKS Orientuś100214
1400853Kalata MichałMKS Paulinum97519
1501402Bernaciak AleksanderWKS Śląsk93713
1600488Wołowczyk KrzysztofUNTS92512
1700336Gryzio ŁukaszUKS Azymut92025
1800338Pabich MariuszUKS Azymut91317
1904208Jankowiak PawełIndywidualny Wielkopolskie89424
2000898Pawlak BartoszWKS Grunwald8796
2101101Dzioba MateuszMKS Paulinum8748
2201724Zuchmański PrzemysławUKS Orientuś85411
2300402Charuba ŁukaszUKS Orientuś76713
2400162Hewelt MaciejUKS Azymut 4572510
2502064Jurczyk MaciejUKS Sparta Czyżowice7248
2600169Lubkiewicz TomaszWKS Wawel71912
2701115Mossakowski WojciechUNTS71615
2801584Garbacik MichałWKS Wawel68310
2802672Pryjma FryderykUNTS6835
3002250Rutka JanUNTS6816
3101171Dudek WojciechPUKS Młode Orły6399
3200153Wensław MateuszUKS Azymut 456347
3301725Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś5465
3401995Pazhukh YaroslavUKS Azymut Dębów5424
3501021Niewiedziała RobertUKS Siódemka5377
3601319Mazan BartłomiejWKS Śląsk52122
3700689Piłkowski TadeuszKS OK!Sport49213
3802303Topór MichałWKS Wawel48310
3903298Koguciuk KonradKU AZS UMCS48113
4004038Tichy TomasWKS Wawel4808
4101515Urbaniak JerzyUNTS4234
4202657Łubis MichałUKS Azymut39714
4300704Pachnik WojciechUKS Orientpark.pl3795
4404178Kosowski PawełUMKS Kwidzyn3789
4502289Marchuk IlyaUNTS3654
4600093Cygler SławomirUNTS36210
4701564Olech PrzemysławUKS Siódemka2967
4803285Skocelas GrzegorzGKS Luzino2763
4904415Filipiak MateuszKS Hades2697
5001494Jaroszek RadosławStowarzyszenie Team 360 stopni2674
5101404Badan JurijWKS Śląsk2622
5200369Chmielecki PiotrUKS Orientuś2437
5304250Krupa ŁukaszUKS OSiR23513
5401009Skorupa PiotrLKS Górzanka2224
5501917Domagała MarcelMKS Paulinum1864
5600489Wołowczyk MichałUNTS1836
5603558Gąsiorowski AdamUKS Azymut1837
5802345Marcjanek MaciejUKS Orientuś1804
5902110Przybyła KrzysztofKU AZS WAT1773
6001967Becmer DamianKU AZS WAT1774
6103347Pietrzak KonradKU AZS UMCS1625
6203589Przyworski KamilHKS Azymut1617
6301766Borgiel JarosławUKS Sparta Czyżowice1558
6402030Sotniczuk PiotrUNTS1432
6501736Jaroszek JakubStowarzyszenie Team 360 stopni1382
6600909Stefański DawidWKS Grunwald1221
6701113Nowak MaciejMKS Paulinum1123
6804260Mazurkiewicz JakubKS OK!Sport1068
6903553Zalega MateuszMKS Metalowiec1002
7004207Kwok Kin KwanKOS BnO962
7103093Staszak WiktorMKS Paulinum873
7202558Masztalski PawełUKS Sparta Czyżowice862
7303671Pokrzywiński ZbigniewHKS Azymut782
7400236Włodarczyk KamilStowarzyszenie Aktywni701
7504255Szczepniuk KamilKU AZS WAT686
7603301Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS608
7702921Druciarek MikołajWKS Grunwald593
7804259Drożdż RafałaKS OK!Sport454
7902625Torchała MariuszUMKS Kwidzyn436
8000693Piekarski RyszardUKS OSiR145
8100014Rydliński BartoszPUKS Młode Orły72
8204363Fliszkiewicz BartłomiejKU AZS WAT33
8304350Sadowski MichałPKO Harpagan23
8403956Żurawski JakubKOS BnO12
8503883Bernaś TomaszWKS Śląsk04
8600354Marciniak PatrykUKS Azymut05
8600555Cegiełka DamianMUKS Junior04
8603561Michalski DanielUKS Azymut04
8601763Mielnik ŁukaszUKS ZSZ-Jedynka02
8601939Gędziorowski MaciejKU AZS WAT06
8604354Kiełbasa DamianUKS Azymut Siedliska02
8604367Mrówczyński SzymonKU AZS WAT02
8604254Kurzawiński SławomirKU AZS WAT02
8600057Zawodnik ŁukaszWKS Oleśniczanka01
8600161Morawski JacekUNTS02
8600017Szmulkowski AdamPUKS Młode Orły02
8600137Mikielski WitoldUMKS ORKAN01
8600341Grochowalski MateuszUKS Azymut01
8603300Parys JarosławKU AZS UMCS07
8601462Kłoczek SzymonUKS Azymut Siedliska02
8601107Wojarski MichałWKS Wawel05
8602361Świerczyński HubertKOS BnO04
8602400Krochmal AdamUNTS06
8602291Grosman JanUKS Azymut Siedliska02
8601425Sawościanik JakubUKS Traper03
8601439Skorupa MarekWKS Wawel01
8602267Forystek KonradWKS Wawel06
8602283Gajkowski BartoszWKS Wawel01
8602543Żuraw WiktorUKS Grom02
8602544Musiała BartoszUKS Grom01
8601921Pietraszko KarolIndywidualny Podlaskie01
8603225Załuska GrzegorzIndywidualny Podlaskie01
8600829Miśtal MateuszWKS Wawel02
8600731Jaros MariuszWKS Śląsk08
8602847Krawczyk MateuszUMKS ORKAN01
8602022Łobodziński PiotrKS OK!Sport01
8602549Wieszaczewski JacekKInO ORIENTOP01
8601090Szuryga BartoszKU AZS UMCS04
8602659Marchuk ValeraUNTS01
8602164Deptulski MateuszUKS Siódemka03
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bałamut BartłomiejCzepiel SylwiaKędzierska ZuzanaKrych WeronikaKuliński MichałKłódka BartoszMikołajczak TymonPisarski TomaszStecko AleksandraWojdyła KamilaWiśniowska KlaudiaWańczyk MagdalenaZabel RobertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies