Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
04442 Abramczuk Natalia K-12 UNTS 2007
04286 Alabrodzińska-Rycher Agnieszka K-21 HKS Azymut 1985
00089 Anc Mateusz M-21 UNTS 1991
04237 Andrzejak Zuzanna K-12 UKS Dąb Leszno 2008
02192 Andrzejczak Maciej M-18 UKS Azymut 2002
01623 Andrzejewska Agnieszka K-21 UKS Azymut 45 1997
01624 Andrzejewski Leszek M-60 UKS Azymut 45 1959
02385 Antonowicz Jan M-14 UNTS 2005
02930 Babych Serhiy M-35 UKS Azymut Dębów 1983
04013 Bączek Dariusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1965
04014 Bączek Małgorzata K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001
04435 Bączek Janusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1967
00810 Bączek-Motała Barbara K-40 WKS Wawel 1972
03441 Baczulis Miłosz M-18 KOS BnO 2002
03744 Baczulis Magdalena K-40 KOS BnO 1977
01404 Badan Jurij M-21 WKS Śląsk 1994
04392 Baj Zuzanna K-12 UKS Reflex Sekcja BnO 2008
04215 Bąkowska Dominika K-21 PKO Harpagan 1992
02105 Bala Bogdan M-65 MKS Pogoń 1954
02106 Bala Radosław M-35 MKS Pogoń 1980
02957 Bala Julia K-16 Indywidualny Dolnośląskie 2004
02958 Bala Tymoteusz M-16 Indywidualny Dolnośląskie 2004
04401 Balcerak Aleksandra K-12 UKS Azymut 2008
01440 Banach Krzysztof M-45 UMKS ORKAN 1974
00927 Banach Robert M-45 WKS Grunwald 1974
02846 Banach Piotr M-16 UMKS ORKAN 2003
02221 Banasiak Joanna K-16 MKS MOS 2004
02912 Banasiak Anna K-14 MKS MOS 2006
04287 Bańska-Bodziona Aneta K-40 HKS Azymut 1979
01558 Baran Jan M-21 WKS Wawel 1997
02036 Baran Grzegorz M-18 WKS Wawel 2001
03849 Bargańska Julia K-16 GKS Luzino 2003
00864 Bargiel Beata K-50 KS OK!Sport 1965
00743 Bartczak Jarosław M-50 UMKS ORKAN 1968
00925 Bartkowiak Edward M-70 WKS Grunwald 1948
04083 Bartoń Bartosz M-14 UKS Kometa 2006
02130 Bartos Grzegorz M-18 UKS Orientuś 2001
02127 Bartos Zbigniew M-16 UKS Orientuś 2003
04218 Bartos Maciej M-45 UKS Orientuś 1972
04217 Bartos Ryszard M-10 UKS Orientuś 2009
04278 Bartosiak Katarzyna K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1984
03349 Basiuk Anastazja K-21 UKS Azymut Dębów 1997
04436 Bator Grażyna K-70 InO Jura OS Morawica 1947
04409 Batyra Filip M-12 UKS Azymut Siedliska 2008
04039 Bauta Zofia K-12 HKS Azymut 2008
03618 Bałaziński Karol M-14 UKS Patria 2006
02148 Becmer Dariusz M-45 WKS Śląsk 1971
01981 Becmer Aleksandra K-18 WKS Śląsk 2002
01967 Becmer Damian M-21 KU AZS WAT 1997
04321 Bednarczuk Jerzy M-35 KU AZS UMCS 1983
04096 Bednarski Jan M-21 UNTS 1998
04196 Bednarski Rafał M-35 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1984
04357 Bekier Daniel M-12 UKS Azymut Siedliska 2007
04397 Belica Milena K-12 Indywidualny Łódzkie 2007
03751 Benesz Joanna K-40 Indywidualny Mazowsze 1979
03753 Benesz Rafał M-40 Indywidualny Mazowsze 1975
03751 Benesz Joanna K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979
03753 Benesz Rafał M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1975
02239 Berecz Eva K-35 MKS Metalowiec 1984
04068 Bereźnicki Mateusz M-14 MKS San 2005
03196 Bergier Tomasz M-45 WKS Wawel 1972
03503 Berlińska Paulina K-16 UKS Orientuś 2003
01402 Bernaciak Aleksander M-21 WKS Śląsk 1983
03883 Bernaś Tomasz M-21 WKS Śląsk 1987
04212 Bertrand Kornelia K-16 GKS Luzino 2004
04213 Bertrand Łucja K-16 GKS Luzino 2004
04230 Białasik Bartosz M-12 UKS Dąb Leszno 2007
04197 Białogłowska Malwina K-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1987
03777 Białoń Maria K-14 UNTS 2006
01390 Biederman Paweł M-45 WKS Wawel 1971
01508 Biederman Marcin M-21 WKS Wawel 1998
01509 Biederman Adrianna K-20 WKS Wawel 2000
04264 Biegun Katarzyna K-20 WKS Wawel 2000
02102 Bielecka Alicja K-21 UKS Siódemka 1998
02163 Bielecka Aleksandra K-20 UKS Siódemka 2000
04398 Bielecka Marta K-12 UKS Siódemka 2008
02855 Bielecki Michał M-16 UKS Siódemka 2004
02830 Biernaczyk Aleksandra K-16 BUKOS 2003
03442 Biernat Michał M-18 KOS BnO 2002
04042 Bilawa Karolina K-21 HKS Azymut 1995
00990 Bilor Henryk M-50 Indywidualni Pomorskie 1965
00339 Biniecka Małgorzata K-21 UKS Azymut 1987
02178 Biolik Agnieszka K-40 UNTS 1977
02390 Biolik Emil M-16 UNTS 2003
02177 Biolik Grzegorz M-40 UNTS 1976
03646 Biskupska Julia K-12 WKS Wawel 2008
01154 Biziuk Halina K-60 UMKS ORKAN 1957
00189 Blimke Roman M-70 LKS Górzanka 1946
02132 Block Amelia K-18 UKS Orientuś 2002
04209 Bluza Łukasz M-45 Indywidualny Śląskie 1974
03713 Bobrowski Wojciech M-35 HKS Azymut 1983
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970
01299 Bogulak Adam M-70 MKS Paulinum 1948
02982 Bogumił Dariusz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977
00135 Bohaczek Janusz M-65 UMKS ORKAN 1952
01737 Bonat Julia K-21 KS Spójnia Warszawa 1998
04059 Borawski Dominik M-14 UKS Kometa 2005
02743 Borek Zbigniew M-18 UKS Azymut 45 2002
03314 Borek Alicja K-12 UKS Traper 2007
04144 Borek Adam M-10 UKS Traper 2012
01766 Borgiel Jarosław M-21 UKS Sparta Czyżowice 1997
03756 Borkowska Lena K-14 UKS OSiR 2006
03971 Borowiec Paweł M-18 PKO Harpagan 2002
04198 Borucka Marzena K-40 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1978
00167 Borychowska Marlena K-21 MKS Paulinum 1988
03284 Borychowski Mariusz M-45 GKS Luzino 1972
02751 Borzym Izabela K-18 BKS Wataha 2002
03952 Borzym Anna K-45 BKS Wataha 1972
03307 Borzyszkowski Jacek M-45 UKS Siódemka 1974
4471 Borzyszkowski Bartłomiej M-14 UKS Siódemka 2006
04359 Bożek Ewelina K-12 UKS Azymut Siedliska 2007
04268 Breksa Blanka K-10 WKS Wawel 2010
04113 Breska Nadia K-18 UKS Azymut 45 2002
04125 Breska Wiktor M-14 UKS Azymut 45 2006
02380 Brożyński Oliwier M-16 HKS Azymut 2004
03512 Brzóska Katarzyna K-16 UKS Włóczykij 2003
03957 Brzuchalska Patrycja K-21 KOS BnO 1993
04018 Bublik Piotr M-14 WKS Wawel 2005
02843 Buciak Piotr M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979
01528 Bugaj Katarzyna K-21 WKS Wawel 1998
03313 Bugaj Teresa K-50 WKS Wawel 1968
04199 Bukowska Agnieszka K-40 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1978
00944 Bultrowicz Agnieszka K-40 KS Hades 1977
03700 Bultrowicz Tymoteusz M-14 KS Hades 2006
03699 Burchardt Sławomir M-50 KS Hades 1966
03410 Buława Filip M-18 UKS Kometa 2002
02726 Byrczek Jan M-20 UKS Kometa 2000
02679 Błachut Igor M-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1973
02681 Błachut Roch M-16 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2004
02682 Błachut Olgierd M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009
04269 Błyskosz Magdalena K-16 WKS Wawel 2004
00081 Cegiełka Jan M-55 KU AZS WAT 1962
04115 Cegiełka Milena K-14 UKS GOK Galewice 2006
04336 Cegiełka Konrad M-10 UKS GOK Galewice 2009
04180 Cepurdej Aleksandr M-60 UMKS Kwidzyn 1958
04182 Cepurdej Nina K-16 UMKS Kwidzyn 2003
04183 Cepurdej Katarzyna K-16 UMKS Kwidzyn 2004
04184 Cepurdej Wladyslaw M-14 UMKS Kwidzyn 2006
02521 Chabiera Tomasz M-40 UNTS 1976
03856 Chabiera Filomena K-12 UNTS 2007
02391 Chabiera Lena K-16 UNTS 2003
00065 Chachurski Ryszard M-55 KU AZS WAT 1963
04193 Chachurski Mieszko M-12 UNTS 2007
00402 Charuba Łukasz M-21 UKS Orientuś 1990
03733 Chęcińska Angelika K-21 UKS Azymut 45 1993
03972 Cherek Norbert M-16 PKO Harpagan 2004
04152 Chmarzyński Krzysztof M-12 KS Hades 2007
03061 Chmielarz Sandra K-14 UKS Arkady 2005
00369 Chmielecki Piotr M-21 UKS Orientuś 1987
02546 Chmielecki Adam M-20 UKS Grom 1999
[1]234567891011nastepne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bałamut BartłomiejCzepiel SylwiaKędzierska ZuzanaKrych WeronikaKuliński MichałKłódka BartoszMikołajczak TymonPisarski TomaszStecko AleksandraWojdyła KamilaWiśniowska KlaudiaWańczyk MagdalenaZabel RobertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies