Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXI MP Indywidualne w BnO termin: 5.09.1998
K-18
Skrzypek Natalia 80Grunwald Poznań 63:45
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 68:46
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 69:50
K-20
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 75:12
Milejska Anna 79Śląsk Wrocław 78:47
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 82:47
K-21
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 69:02
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 79:59
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 88:04
M-18
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 67:12
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 67:14
Knakiewicz Michał 81Śląsk Wrocław 70:30
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 86:17
Jasnowski Marcin 79Śląsk Wrocław 91:14
Richter Marcin 79Flota Gdynia 94:00
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 90:55
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań "93""03
Banach Robert 74Grunwald Poznań 94:13
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies