Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXII MP Indywidualne w BnO termin: 12.06 .1999
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 61:13
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 64:08
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 67:39
K-20
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 63:17
Karnia Anna 80Wawel Kraków 64:53
Goździk Monika 80Wawel Kraków 73:20
K-21
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 69:06
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 71:58
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 72:31
M-18
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 65:02
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 66:06
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 67:33
M-20
Tadejewski Paweł 79MOS Ostróda 78:18
Szymerowski Artur 79Flota Gdynia 78:32
Stachowiak Maciej 79Grunwald Poznań 78:41
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 88:05
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 89:37
Gronostaj Grzegorz 74Śląsk Wrocław 92:06
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bereźnicki MateuszBluza ŁukaszDębicka JustynaDolak BartłomiejGorzelańczyk MarcinJaniec LauraKlimczak OlimpiaKita MateuszKrajniak KarolinaLubak MateuszLewicki ŁukaszMozdyniewicz KamilaPękul AnnaPieniak KrystianSotniczuk AndrzejSzymkowiak EwelinaSzredel MarekTowarek IreneuszUrbański RafałUbik JarosławŁaszkiewicz DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies