Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XX MP w Nocnym BnO termin: 24-26.09 .1999
K-18
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 43:27
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 44:47
Czajka Izabela 82OKS Otwock 49:54
K-20
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 63:54
Goździk Monika 80Wawel Kraków 64:31
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 70:53
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 59:17
Depta Monika 70Flota Gdynia 63:21
Socha Beata 73Flota Gdynia 67:20
M-18
Parzych Michał 81Przyszłość Warszawa 66:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 71:30
Socha Marek 84Przyszłość Warszawa 71:43
M-20
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 85:59
Jasnowski Marcin 79Śląsk Wrocław 86:08
Golinowski Paweł 79Śląsk Wrocław 94:39
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 79:26
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 80:25
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 83:46
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKostrowska IzabelaKłobus MateuszKrzyżanowski MaciejKmiecińska MariaKozel MikołajMazur MichałMusiała BartoszMistewicz HelenaMikułka TomaszMarszałek PatrykPiosik PatrykPiwakowski WojciechPłóciennik KonradUrbaniak SylwiaZieliński MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies