Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXIII MP Indywidualne w BnO termin: 9-10.09 .2000
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 66:03
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 66:19
Czajka Izabela 82OKS Otwock 67:36
K-20
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 77:47
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 87:40
Szczurek Katarzyna 80Wawel Kraków 90:23
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:00
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 69:00
Socha Beata 73Flota Gdynia 79:47
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 59:14
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 60:45
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 61:42
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 75:21
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 75:22
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 76:20
M-21
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 73:43
Banach Robert 74Grunwald Poznań 74:53
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 78:45
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bartnowski JarosławBąba OliwiaDrobotowicz MichałKordala MichałKurleto OskarLudkiewicz JoannaLatała WojciechMusiał WojciechPipka AlicjaPawlicka AlicjaStańczak ŁukaszZałęski MarcinZamojska AngelikaZendran MajaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies