Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXI MP w Długodystansowym BnO termin: 8.04 .2001
K-18
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 77:33
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 77:45
Maj Ewa 83Flota Gdynia 81:52
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 102:25
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 115:46
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 122:41
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 110:12
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 115:50
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 123:57
M-18
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 93:41
Załęski Marcin 84Logistyk Ostróda 98:16
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 98:47
M-20
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 106:29
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 109:51
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 111:38
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 126:03
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 128:12
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 135:45
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Brylak KarolinaBorecki ŁukaszGonda JuliaJarocka AnnaKasperska WiktoriaKaniewska KatarzynaLeitner LeonMarcinkiewicz CezaryPółtorak MałgorzataPolak KatarzynaPal MaciejRękoś AdamSowiński PawełTrzyński TomaszTarnowski AleksanderTomaszewski BogusławWitke JarosławWieczorek PawełZapędowski HubertŁącka JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies