Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXII MP w Nocnym BnO termin: 29.09 .2001
K-18
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 44:34
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 44:55
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 46:27
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 46:43
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 54:43
Lubocka Małgorzata 81Flota Gdynia 76:36
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 49:56
Socha Beata 73Flota Gdynia 52:48
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 53:08
M-18
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 56:53
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 59:17
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 61:42
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 60:62
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 64:55
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 68:04
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 60:12
Banach Robert 74Grunwald Poznań 61:19
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 62:42
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bereźnicki MateuszBluza ŁukaszDębicka JustynaDolak BartłomiejGorzelańczyk MarcinJaniec LauraKlimczak OlimpiaKita MateuszKrajniak KarolinaLubak MateuszLewicki ŁukaszMozdyniewicz KamilaPękul AnnaPieniak KrystianSotniczuk AndrzejSzymkowiak EwelinaSzredel MarekTowarek IreneuszUrbański RafałUbik JarosławŁaszkiewicz DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies