Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
VIII OOM termin: 18-21.08 .2002
K-16 indywidualne
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 39:17
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 45:00
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 45:34
K-16 krótkodystansowe
Karasek Natalia 86Śląsk Wrocław 22:26
Kopka Katarzyna 86Flota Gdynia 23:10
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 23:10
K-16 sprinterskie
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 7:50
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 8:26
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 8:32
K-JM sztafety
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 102:02
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orientuś Łódź 102:10
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 113:48
Dyjok Ewelina
Maciejczyk Małgorzata 87
M-16 indywidualne
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 51:55
Lejkowski Artur Flota Gdynia 55:56
Kurek Jarosław Jedynka Nowy Dwór Maz. 58:12
M-16 krótkodystansowe
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 18:51
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 19:02
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 19:23
M-16 sprinterskie
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 7:56
Szatkowski Jan Flota Gdynia 8:21
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 8:23
M-JM sztafety
Flota Gdynia
Flota Gdynia
Jedynka Nowy Dwór Maz.
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bereźnicki MateuszBluza ŁukaszDębicka JustynaDolak BartłomiejGorzelańczyk MarcinJaniec LauraKlimczak OlimpiaKita MateuszKrajniak KarolinaLubak MateuszLewicki ŁukaszMozdyniewicz KamilaPękul AnnaPieniak KrystianSotniczuk AndrzejSzymkowiak EwelinaSzredel MarekTowarek IreneuszUrbański RafałUbik JarosławŁaszkiewicz DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies