Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XII MP w Krótkodystansowym BnO termin: 12.10 .2002
K-18
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 22:24
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 22:50
Wiśnieska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 23:47
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 23:55
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 28:02
Łubis Anna Azymut Pabianice 29:34
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 24:23
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 25:28
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 25:56
M-18
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 23:50
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 23:53
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 25:38
M-20
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 25:53
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 27:04
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 27:33
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 24:50
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 24:57
Banach Robert 74Grunwald Poznań 25:11
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKostrowska IzabelaKłobus MateuszKrzyżanowski MaciejKmiecińska MariaKozel MikołajMazur MichałMusiała BartoszMistewicz HelenaMikułka TomaszMarszałek PatrykPiosik PatrykPiwakowski WojciechPłóciennik KonradUrbaniak SylwiaZieliński MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies