Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XII MP w Krótkodystansowym BnO termin: 12.10 .2002
K-18
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 22:24
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 22:50
Wiśnieska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 23:47
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 23:55
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 28:02
Łubis Anna Azymut Pabianice 29:34
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 24:23
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 25:28
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 25:56
M-18
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 23:50
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 23:53
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 25:38
M-20
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 25:53
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 27:04
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 27:33
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 24:50
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 24:57
Banach Robert 74Grunwald Poznań 25:11
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bernaś TomaszChyży RobertCzyński MiłoszDąbrowski MichałEtterle-Biederman LiliannaFilipczak JagodaKoczubaj FilipKluska WojciechKluska WojciechMichalska IzabelaPorzycz AgataPryjma TomaszReschke RomanWłodarczyk MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies