Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Długodystansowym BnO termin: 4.04 .2004
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 110:31
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 123:31
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 125:26
K-20
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 131:12
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 134:54
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 142:31
K-21
Maj Maria Flota Gdynia 141:16
Morawska Irena 62Flota Gdynia 170:34
Dżygało Katarzyna Jedynka Nowy Dwór Maz. 190:25
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 101:21
Włodarczyk Łukasz Saper Kazuń 104:20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 104:27
M-20
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 121:10
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 122:15
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 129:58
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 136:35
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 145:23
Richter Marcin 79Flota Gdynia 146:39
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Banasiak JuliaBartnik KonradBurda EmiliaGawron IwonaGmur KarolGrosser FranciszekHalbecka AngelikaJurczyk TomaszKowalska AgataKawala DominikPochowicz AleksanderSołoducha KarolWiejacka AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies