Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Długodystansowym BnO termin: 4.04 .2004
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 110:31
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 123:31
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 125:26
K-20
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 131:12
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 134:54
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 142:31
K-21
Maj Maria Flota Gdynia 141:16
Morawska Irena 62Flota Gdynia 170:34
Dżygało Katarzyna Jedynka Nowy Dwór Maz. 190:25
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 101:21
Włodarczyk Łukasz Saper Kazuń 104:20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 104:27
M-20
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 121:10
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 122:15
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 129:58
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 136:35
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 145:23
Richter Marcin 79Flota Gdynia 146:39
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies