Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
X OOM termin: 12-15.07 .2004
K-16 indywidualne
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 44:07
Ewiak Amelia 88Orienuś Łódź 45:18
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 48:04
K-16 krótkodystansowe
Lesniak Magdalena 88Wawel Kraków 26:28
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 27:09
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 28:20
K-16 sprinterskie
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 13:23
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 13:32
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 14:01
K-JM sztafety
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 117:46
Wicon Sylwia 88
Schmidt Angelika 89
Kazimierska Patrycja 88Gwardia Warszawa 122:04
Tynelska Justyna 89
Najman Natalia 88
Kołodziejska Karolina 88Grunwald Poznań 127:34
Stróżyk Anna 89
Piotrowska Agnieszka 88
M-16 indywidualne
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 49:04
Myszkowski Karol 88OSiR Góra Kalwaria 49:36
Stafański Dawid 89Grunwald Poznań 49:40
M-16 krótkodystansowe
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 24:34
Nowak Michał 88Paulinum Jelenia Góra 25:34
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 25:52
M-16 sprinterskie
Zawodnik Łukasz 88Olesniczanka 13:36
Jasiński Maciej 89Azymutek Zdzieszowice 14:15
Mikielski Witold 88Orkan-Logistyk Ostróda 14:25
M-JM sztafety
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 118:03
Strzębicki Szymon 89
Myszkowski Karol 88
Pabich Mariusz 88Azymut Pabianice 121:46
Gryzio Łukasz 88
Pawłowski Przemysław 88
Wróblewski Wojciech 88Orkan-Logistyk Ostróda 126:35
Rado Łukasz 88
Mikielski Witold 88
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies