Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Sztafetowym BnO termin: 29-30.05 .2004
K
Depta Monika 70Flota Gdynia 121:24
Richert Karolina 84
Maj Maria
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 126:35
Karnia Anna 80
Bączek-Motała Barbara 72
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 129:19
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 126:35
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orienuś Łódź 131:07
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 133:21
Drewinowska Lucyna 88
Maciejczyk Małgorzata 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:06
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 138:33
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia
Banach Robert 74Grunwald Poznań
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 147:55
Grabowski Maciej 81
Bernaciak Aleksander 83
M-J
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 142:33
Marciniak Tomasz
Nowacki Łukasz 86
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 142:45
Głowacki Andrzej
Wensław Mateusz 87
Szymański Paweł Flota Gdynia 150:25
Graczyk Adrian
Lejkowski Artur
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies