Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Nocnym BnO termin: 8-9.10 .2005
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 49:25
Krajniak Karolina 87Flota Gdynia 58:00
Kocińska Agnieszka 87Orkan-Logistyk Ostróda 60:38
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 58:36
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 71:18
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 75:25
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 53:16
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 58:22
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 64:11
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 70:32
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 74:56
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 75:34
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 77:54
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 78:46
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 82:35
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 63:01
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 67:46
Banach Robert 74Grunwald Poznań 68:22
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies