Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XII OOM termin: 10-14.07 .2006
K-16 klasyk
Hełminiak Magdalena 90Morena Gdańsk 40:40
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 42:17
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 42:38
K-16 sprint
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 11:25
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 11:27
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 11:37
K-16 średni
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 28:40
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 31:32
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 31:44
K-JM sztafety
Piłkowska Alicja 92OSiR Góra Kalwaria 126:24
Wicha Małgorzata 91
Kołosińska Jolanta 91
Lisztwan Kamila 91Śląsk Wrocław 128:28
Szubka Barbara 91
Wiśniewska Hanna
Durtan Barbara Morena Gdańsk 129:11
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
M-16 klasyk
Hewelt Maciej 90Flota Gdynia 39:19
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 39:57
Cygler Sławomir 90Przyszłość Warszawa 45:10
M-16 sprint
Drągowski Kuba OKS Otwock 11:02
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 12:16
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 12:36
M-16 średni
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 25:59
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 26:36
Drągowski Kuba OKS Otwock 28:18
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 107:24
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 107:29
Wojtynek Sebastian 90
Swancarz Grzegorz 90
Charuba Łukasz 90Orientuś Łódź 112:52
Zieliński Jakub 91
Podziński Rafał 91
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Flejszer AleksandraGlinka PiotrGruziel MagdalenaKaliszewski MariuszKhopta RomanKurowski GrzegorzRutkowski MaciejSurowy AleksandraStankiewicz KlaudiaSzczepaniak KarolinaWawrzyński AndrzejWojciechowska WioletaZawada OliwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies