Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Nocnym BnO termin: 22.09 .2006
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 38:16
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 43:37
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 46:19
K-20
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 58:55
Grzelak Agnieszka 86Śląsk Wrocław 59:57
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 64:14
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 48:08
Depta Monika 70Flota Gdynia 48:35
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 52:12
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:07
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 53:30
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 54:31
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 54:05
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 60:59
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 62:27
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 60:35
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 63:05
Sokalski Krzysztof 82Śląsk Wrocław 63:06
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bereźnicki MateuszBluza ŁukaszDębicka JustynaDolak BartłomiejGorzelańczyk MarcinJaniec LauraKlimczak OlimpiaKita MateuszKrajniak KarolinaLubak MateuszLewicki ŁukaszMozdyniewicz KamilaPękul AnnaPieniak KrystianSotniczuk AndrzejSzymkowiak EwelinaSzredel MarekTowarek IreneuszUrbański RafałUbik JarosławŁaszkiewicz DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies