Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXVII Długodystansowe MP w BnO termin: 15.04.2007
K-18
Schmidt Angelika 89Flota Gdynia 86:56
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 88:21
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 91:37
K-20
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 93:04
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 104:00
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 104:53
K-21
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 104:20
Pabich Maria 82Azymut Pabianice 105:49
Dampc Edyta 82Flota Gdynia 117:05
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 96:09
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 99:15
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 105:10
M-20
Włodarczyk Kamil 87Flota Gdynia 113:51
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 121:29
Lubkiewicz Tomasz 87Flota Gdynia 133:45
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 134:59
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 135:11
Tarasiuk Paweł 84Grunwald Poznań 147:30
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bierek IgaCiszek MarcinGajda DominikaKamińska JolantaKowalkowski PiotrKrudowski BłażejMalarz MartaMazurek JerzyMajer JarosławMiecznikowski JerzyOlszewski DawidPiech PiotrPiotrowiak WeronikaPawłowicz AdamRafalski BartoszStankiewicz AgataSobczak BłażejSocik MateuszZając MateuszZakrzewski JakubŚledź ZuzannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies