Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XIII OOM termin: 10-14.07.2007
K-16 klasyczne
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 53:46
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 54:18
Kołosińska Jolanta 91OSiR Góra Kalwaria 57:59
K-16 sprinterskie
Faron Paulina Strzała Wielogłowy 17:18
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 18:41
Lubak Kamila Śląsk Wrocław 19:00
K-16 średniodystansowe
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 26:19
Pipka Alicja GKS Luzino 28:55
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 31:33
K-JM sztafety
Król Monika Strzała Wielogłowy 78:29
Fałowska Edyta
Faron Paulina
Żanowska Aleksandra Wawel Kraków 79:23
Dyzio Natalia
Baran Anna
Kozak Aleksandra Azymek Zdzieszowice 85:22
Szwancarz Marzena
Kot Oliwia
M-16 klasyczne
Zieliński Jakub 91Orientuś Łódź 57:03
Dutkowski Mikołaj Arkady Raszków 60:17
Podziński Rafał 91Orientuś Łódź 60:48
M-16 sprinterskie
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 17:36
Hoffman Mateusz LKO Leszno 18:29
Anc Mateusz UNTS Warszawa 18:30
M-16 średniodystansowe
Matyja Rafał Paulinium Jelenia Góra 25:30
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 27:45
Wośkowiak Krzysztof Grunwald Poznań 29:37
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 88:52
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Hoffman Mateusz Wielkopolska 1 93:19
Rychły Damian Wielkopolska 2
Wośkowiak Krzysztof Wielkopolska 3
Michałek Toamsz Orientuś Łódź 94:40
Podziński Rafał 91
Zieliński Jakub 91
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies