Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
III MP w Średniodystansowym BnO termin: 22.09.2007
K-18
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 35.03
Lajn Daria Azymut Pabianice 43:42
Tynelska Justyna UNTS Warszawa 46:39
K-20
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 40:39
Wieleba Marlena 88Flota Gdynia 43:20
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 45:18
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 42:51
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 48:56
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 49:49
M-18
Pawlak Bartosz 90Grunwald Poznań 33:25
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 35:03
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 35:35
M-20
Włodarczyk Kamil 87Flota Gdynia 38:22
Lubkiewicz Tomasz 87Flota Gdynia 41:35
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 41:36
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 42:24
Tarasiuk Paweł 84Grunwald Poznań 43:12
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 43:32
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies