Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
XXXI MP w Klasycznym BnO termin: 21.09.2008
K18
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łodź 58,54
Gajda Monika UNTS warszawa 64,18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 65,34
K20
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 70,18
Ewiak Amelia UKS Orientuś Łódź 72,24
Stróżek Monika UKS Orientuś Łódź 77,34
K21
Depta Monika WKS Flota Gdynia 89,06
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 98,31
Górnicka-Antonowic Anna UNTS Warszawa 103,45
K35
Eterlle-Biederman Lilianna WKS Wawel Kraków 67,41
Wołek Ewa UNTS Warszawa 68,26
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 72,28
K45
Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 64,49
Lewoń Ewa UMKS Orkan Ostróda 68,26
Hulanicka Irina UNTS Warszawa 72,22
K55+
Glińska Barbara UNTS Warszawa 88,55
Zielczyńska Helena Indywidualny Mazowsze 100,55
M18
Hewelt Maciej WKS Flota Gdynia 69,09
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 72,04
Drągowski Kuba OKS Start Otwock 74,40
M20
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 80,08
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 82,06
Stafański Dawid WKS Grunwald Poznań 88,32
M21
Banach Robert WKS Grunwald Poznań 91,15
Richert Marcin WKS Flota Gdynia 94,43
Nowacki Łukasz WKS Grunwald Poznań 97,28
M35
Porzycz Janusz WKS Flota Gdynia 77,45
Sędłak Krystian OKS Start Otwock 87,17
Skorupa Mariusz MUKS Gliwice 98,47
M40
Cych Piotr WKS Śląsk Wrocław 55,02
Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 58,17
Tarnowski Mirosław MKS Start Lublin 63,51
M45
Kolis Zbigniew UKS Dowbor Międzyrzecz 56,46
Drągowski Robert OKS Start Otwock 58,24
Olech Andrzej MKS Start Lublin 65,33
M50
Posiadły Leszek WKS Wawel Kraków 58,04
Mańka Zbigniew MKS Start Lublin 61,41
Gracjasz Jan WKS Wawel Kraków 65,44
M55
Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 43,43
Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 54,34
Bohaczek Janusz UMKS Orkan Ostróda 57,31
M60
Bartkowiak Edward WKS Grunwald Poznań 42,49
Kukuryka Janusz MKS Start Lublin 52,35
Wołochowicz Władysław KS Modrzew Skwierzyna 56,47
M65
Płuciennik Waldemar KS Modrzew Skwierzyna 37,52
Dura Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 43,27
Pitkiewicz Waldemar Indywidualny Dolnośląskie 46,23
M70+
Bykowski Ryszard Indywidualny Małopolskie 59,13
Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowieckie 92,32
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Brylak KarolinaBorecki ŁukaszGonda JuliaJarocka AnnaKasperska WiktoriaKaniewska KatarzynaLeitner LeonMarcinkiewicz CezaryPółtorak MałgorzataPolak KatarzynaPal MaciejRękoś AdamSowiński PawełTrzyński TomaszTarnowski AleksanderTomaszewski BogusławWitke JarosławWieczorek PawełZapędowski HubertŁącka JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies