Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Długodystansowym BnO termin: 18.10.2009
K-18
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 89,39
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 90,33
Faron Paulina WKS Wawel Kraków 93,09
K-20
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 89,18
Lajn Daria Flota Gdynia 103,03
Gwóżdż Ewa UKS Orientuś Łódź 104,19
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 100,32
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 101,34
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 109,00
K-35/40
Wołek Ewa 92,12
Wardecka Dorota 108,14
Wołowczyk Mariola 112,44
K-45/50
Dębska Urszula 111,11
Krochmal Małgorzata 113,17
Mikielska Danuta 114,54
K-55
Czabańska Małgorzata 109,01
M-18
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 83,09
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 91,04
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 91,23
M-20
Jasiński Maciej WKS Śląsk Wrocław 109,51
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 114,44
Hewelt Maciej Flota Gdynia 116,24
M-21
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 149,24
Lubkiewicz Tomasz Flota Gdynia 151,14
Grabowski Maciej Flota Gdynia 155,52
M-35
Porzycz Janusz 111,42
Sędłak Krystian 130,14
Dzik Mirosław 141,14
M-40
Pachnik Dariusz 129,23
Winczewski Piotr 139,35
Krupiński Andrzej 141,49
M-45
Kolis Zbigniew 103,05
Lech Bogdan 111,37
Kraśniewski Krzysztof 113,51
M-50
Hornik Zbigniew 94,19
Drągowski Robert 97,11
Gracjasz Jan 103,52
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bartnowski JarosławBąba OliwiaDrobotowicz MichałKordala MichałKurleto OskarLudkiewicz JoannaLatała WojciechMusiał WojciechPipka AlicjaPawlicka AlicjaStańczak ŁukaszZałęski MarcinZamojska AngelikaZendran MajaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies