Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
VI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1983
K-15
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 66:02
Hauza Irena 67Start Leszno 82:12
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 84:30
K-17
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 75:19
Muchlada Barbara 65Start Tomaszów 76:41
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 77:08
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 80:34
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 95:11
Ziarkiewicz Bogna 58Warszawianka 95:15
M-15
Urbaniak Krzysztof 67Przyszłość Warszawa 71:49
Jeżyk Przemysław 67Calisia Kalisz 75:06
Marcjanik Andrzej 67Start Olsztyn 75:36
M-17
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 75:14
Jednochowski Ryszard 66Start Gdańsk 92:23
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 98:39
M-19
Kozłowski Jacek 63Start Leszno 82:30
Łabuziński Sławomir 64Start Tomaszów 91:47
Dutkowski Adam 63Start Leszno 98:10
M-21
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 113:50
Hornik Zbigniew 56Start Leszno 118:15
Motała Michał 61Wawel Kraków 123:06
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bierek IgaCiszek MarcinGajda DominikaKamińska JolantaKowalkowski PiotrKrudowski BłażejMalarz MartaMazurek JerzyMajer JarosławMiecznikowski JerzyOlszewski DawidPiech PiotrPiotrowiak WeronikaPawłowicz AdamRafalski BartoszStankiewicz AgataSobczak BłażejSocik MateuszZając MateuszZakrzewski JakubŚledź ZuzannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies