Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 1.06.2012
K-18
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 11;35
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 12;33
Karbowiak Iga Śląsk Wrocław 12;40
K-20
Szeliga Małgorzata UKS Tukan Iwiny 13;56
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 13;57
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 14;06
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 14;17
Faron Paulina Wawel Kraków 14;35
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 15;14
M-18
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 10;43
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 11;33
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 11;37
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 13;51
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 14;22
Chudzik Dominik UKS Orientuś Łódź 16;00
M-21
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 13;49
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 13;59
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 14;10
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies