Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 3.06.2011
K-18
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 16;14
Kulczycka Dominika Kościelec Chrzanów 17;22
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 17;43
K-20
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 15;50
Kołodziej Paulina Śląsk Wrocław 16;11
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 16;22
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 19;23
Koziołek Julia Śląsk Wrocław 20;14
Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 20;17
M-18
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 13;56
Jasiński Witold UKS Orientuś Łódź 14;39
Owczarek Rafał UKS OSiR Góra Kalwaria 14;49
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 14;58
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 15;57
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 16;42
M-21
Nowacki Łukasz Grunwald Poznań 16;15
Grabowski Maciej UNTS Warszawa 16;33
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 16;56
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKostrowska IzabelaKłobus MateuszKrzyżanowski MaciejKmiecińska MariaKozel MikołajMazur MichałMusiała BartoszMistewicz HelenaMikułka TomaszMarszałek PatrykPiosik PatrykPiwakowski WojciechPłóciennik KonradUrbaniak SylwiaZieliński MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies