Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 12.06.2010
K-16
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 35;36
Zamojska Angelika UKS Siódemka Rumia 38;15
Kupniewska Patrycja UMKS Orkan Ostróda 41;59
K-18
Morawska Anna Flota Gdynia 33;47
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 36;56
Lińska Angelika Flota Gdynia 37;47
K-20
Gajda Monika UNTS Warszawa 40;56
Faron Paulina Wawel Kraków 42;52
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 42;54
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 36;28
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 36;51
Lajn Daria Flota Gdynia 38;24
M-16
Dudek Wojciech UKS Saper Kazuń 35;56
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 40;05
Badan Jurij Śląsk Wrocław 40;22
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 31;05
Kruczkowski Michał UKS Traper Zlocienie 34;13
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 34;21
M-20
Hewelt Maciej Flota Gdynia 36;29
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 36;36
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 36;50
M-21
Dwojak Wojciech Śląsk Wrocław 37;09
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 37;16
Morawski Jacek Flota Gdynia 38;23
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies