Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 8.06.2013
K-18
Hornik Aleksandra Grunwald Poznań 36;25
Drągowska Maria OK!Sport Warszawa 36;29
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 38;51
K-20
Poliszczuk Maria Śląsk Wrocław 42;04
Kubicka Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 44;16
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 44;20
K-21
Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 40;15
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 42;24
Wicha Iwona OK!Sport Warszawa 42;48
M-18
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 36;43
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 37;01
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 37;49
M-20
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 39;56
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 40;59
Owczarek Rafał UKS OSiR Góra Kalwaria 44;05
M-21
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 39;19
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 43;28
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 43;37
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Czarnecka WiktoriaDudzińska PaulinaJeż KrzysztofJarosiński SylwesterKosicki RomanKrupiński AndrzejKrzeszowiec MonikaMarszałek MarcinMarkowski MarcinMarkowski MarcinNiemirski PiotrSztranek JanStec GabrielaStec GablielaSkocelas GrzegorzTadejewski MateuszTeclaf NataliaWojtyła JerzyWalkowiak MartaWacyk FilipŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies