Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 19.06.2009
K-18
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 12;18
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 13;08
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 13;11
K-20
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 14;01
Lajn Daria Flota Gdynia 14;12
Gajda Monika UNTS Warszawa 14;16
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 13;06
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 13;36
Koślacz Julia Śląsk Wrocław 14;27
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 11;21
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 11;45
Zieliński Jakub UKS Orientuś Łódź 11;57
M-20
Morawski Jacek Flota Gdynia 13;08
Stefański Dawid Grunwald Poznań 13;14
Drągowski Kuba Start Otwock 13;45
M-21
Włodarczyk Kamil Flota Gdynia 13;00
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 13;05
Wensław Mateusz Flota Gdynia 13;33
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bernaś TomaszChyży RobertCzyński MiłoszDąbrowski MichałEtterle-Biederman LiliannaFilipczak JagodaKoczubaj FilipKluska WojciechKluska WojciechMichalska IzabelaPorzycz AgataPryjma TomaszReschke RomanWłodarczyk MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies