Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 12.04.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 77:19
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 85:13
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 88:17
K-18
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 87:49
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 87:51
Gorczyca Maria 1997KS Hades 88:35
K-20
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 100:08
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 100:14
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 104:29
K-21
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 114:15
Wicha Iwona 1987KS OK!Sport Warszawa 116.01
Bączek-Motała Barbara 1972WKS Wawel Kraków 116:15
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 87:20
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 87:24
Krzysztyński Michał 1999WKS Wawel Kraków 87:27
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 92:04
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 98:01
Sotniczuk Piotr 1998UNTS Warszawa 98:26
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 114:03
Garbacik Michał 1995WKS Wawel Kraków 115:03
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 118:43
M-21
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 141:58
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 142:28
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 146:03
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies