Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 2.10.2009
K-18
Faron Paulina WKS Wawel Kraków 50:35
Morawska Urszula Flota Gdynia 50:55
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 50:59
K-20
Gajda Monika UNTS Warszawa 54:40
Lajn Daria Flota Gdynia 55:02
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 56:39
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 52:53
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 58:26
Wieleba Marlena Flota Gdynia 65:55
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 44:34
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 48:22
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 48:35
M-20
Jasiński Maciej WKS Śląsk Wrocław 60:52
Morawski Jacek Flota Gdynia 61:42
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 77:13
M-21
Banach Robert WKS Grunwald Poznań 64:15
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 64:26
Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 64:46
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Bartnowski JarosławBąba OliwiaDrobotowicz MichałKordala MichałKurleto OskarLudkiewicz JoannaLatała WojciechMusiał WojciechPipka AlicjaPawlicka AlicjaStańczak ŁukaszZałęski MarcinZamojska AngelikaZendran MajaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies