Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 4.10.2009
K
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 117:45
Lajn Daria
Depta Monika
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 124:12
Gajda Monika
Górnicka-Antonowicz Anna
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 131:54
Koślacz Julia
Sa Maria
KJ
Stefaniak Sandra WKS Śląsk Wrocław 135:18
Lubak Kamila
Szubka Barbara
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 141:02
Chmielecka Małgorzata
Ewiak Natalia
Baluta Edyta UKS Patria Młynne 142:10
Baluta Anna
Fitrzyk Katarzyna
M
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 113:16
Bernaciak Aleksander
Kowalski Wojciech
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 115:56
Richert Marcin
Wensław Mateusz
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 118:06
Tarasiuk Paweł
Banach Robert
MJ
Jasiński Witold UKS Orientuś Łódź 122:31
Zieliński Jakub
Podziński Rafał
Wojnowicz Marek UKS Tukan Iwiny 128:21
Madej Mateusz
Pachnik Wojciech
Pietrzykowski Tomasz UKS Azymut Pabianice 128:26
Grochowalski Mateusz
Olejnik Michał
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Becmer AleksandraBorowski BartoszDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKowalska JuliaKozak AndrzejKubicka MagdalenaPawlak TomaszPiepiórka WiktoriaRólka PawełRościszewski MarcinRduch JagodaRochowski KonradSobczak ErykSłońska BogusławaSkaczkowski JanTarasiuk AnnaZaleski JakubŻeziński JulianŚwić RadosławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies