Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Sprinterskim NBnO termin: 07.02.2015
K-16
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 20:21
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 22:02
Listek Marta 1999WKS Wawel Kraków 27:25
K-21
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 24:59
Pacek Karolina 1988Team 360 25:12
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 25:58
M-16
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 19:44
Tomczyk Jakub 1999UKS Kometa Gliwice 20:43
Pieniak Krystian 1999UKS Kometa Gliwice 28:09
M-18
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 20:45
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 24:35
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 25:33
M-20
Lucerski Maciej 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 22:22
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 27:56
Garbacik Michał 1996WKS Wawel Kraków 35:07
M-21
Bartczak Jarosław 1968UMKS Orkan Ostróda 28:37
Paszyński Piotr 1981UKS Orientuś Łódź 29:58
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 30:24
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Cupryś GracjanCzapliński JakubFrymarkiewicz MarekJaszczyk PiotrKobusz AngelikaKrzyżostanek JarosławMarcjanek FilipOsmelak MichałPetersburski KrystianPorzycz GrzegorzUciechowska AmeliaWąsiewicz JerzyWower BartłomiejWołowiec DanielZaremba AdamŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies