Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
VII MP Indywidualne w BnO termin: 9.09.1984
K-15
Kopczewska Alicja 69Start Siedlce 46:10
Cichowicz Monika 68Calisia Kalisz 51:26
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 51:50
K-17
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 59:23
Kopczewska Małgorzata 66Start Siedlce 65:30
Dziadzio Joanna Stal-WZTSP Warszawa 70:30
K-19
Walenciak Alicja 63Wawel Kraków 67:28
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 74:25
Łuczak Danuta 61Stal-WZTSP Warszawa 80:28
M-15
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 42:01
Zieliński Paweł 68Start Poznań 47:21
Łotecki Maciej 68Start Poznań 50:20
M-17
Klasa Tomasz 66Start Poznań 56:50
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 61:06
Mikołajczak Piotr 67Calisia Kalisz 62:01
M-19
Kwiatkowski Robert 65Start Tomaszów 82:30
Czajkowski Piotr 64Zamonit Katowice 84:04
Jezierski Sławomir Start Lublin 85:26
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Czarnecka WiktoriaDudzińska PaulinaJeż KrzysztofJarosiński SylwesterKosicki RomanKrupiński AndrzejKrzeszowiec MonikaMarszałek MarcinMarkowski MarcinMarkowski MarcinNiemirski PiotrSztranek JanStec GabrielaStec GablielaSkocelas GrzegorzTadejewski MateuszTeclaf NataliaWojtyła JerzyWalkowiak MartaWacyk FilipŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies