Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 17.04.2016
K-16
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 81:51
Rosochacka Karolina 2000UKS OSiR Góra Kalwaria 82:04
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 82:52
K-18
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 110:55
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 112:14
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 112:19
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 106:26
Matyba Anna 1996WKS Grunwald Poznań 116:42
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 124:09
K-21
Wicha Iwona 1987KS OK!Sport Warszawa 124:58
Piastrouskaya Viyaleta 1991UNTS Warszawa 139:50
Pabich Maria 1982UKS Azymut Pabianice 157:25
M-16
Żurek Grzegorz 2000UKS Siódemka Rumia 81:18
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 82:31
Kalisiak Dawid 2000UKS Azymut Pabianice 82:38
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 99:56
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 112:45
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 118:43
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 131:17
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 165:40
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 170:24
M-21
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 169:19
Szmulkowski Adam 1993PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 180:49
Gryzio Łukasz 1988UKS Azymut Pabianice 181:46
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies