Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 1.10.2016
K-16
Susek Julia 2001KS OK!Sport Warszawa 39,53
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 41,17
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 45,02
K-18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 48,27
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 52,49
Mądra Paulina 1998WKS Śląsk Wrocław 53,15
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 46,43
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 50,33
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 50,34
K-21
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 63,32
Depta Monika 1970MKS Paulinum Jelenia Góra 64,26
Kubicka Zuzanna 1993UNTS Warszawa 65,07
M-16
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 47,58
krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 48,28
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 50,19
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 53,48
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 58,38
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 58,42
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 57,31
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 59,51
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 64,26
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 73,41
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 76,14
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 79,26
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Banasiak JuliaBartnik KonradBurda EmiliaGawron IwonaGmur KarolGrosser FranciszekHalbecka AngelikaJurczyk TomaszKowalska AgataKawala DominikPochowicz AleksanderSołoducha KarolWiejacka AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies