Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Średniodystansowym BnO termin: 2.10.2016
K-16
Susek Julia 2001KS OK!Sport Warszawa 25,06
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 25,16
Rosochacka Karolina 2000UKS OSiR Góra Kalwaria 25,35
K-18
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 22,56
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 23,40
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 23,53
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 21,55
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 24,23
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 24,54
K-21
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 31,56
Depta Monika 1970MKS Paulinum Jelenia Góra 32,27
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 32,29
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 25,27
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 26,11
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 26,40
M-18
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 24,26
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 25,55
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 26,24
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 24,04
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 25,43
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 26,48
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 34,54
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 36,27
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 36,49
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKostrowska IzabelaKłobus MateuszKrzyżanowski MaciejKmiecińska MariaKozel MikołajMazur MichałMusiała BartoszMistewicz HelenaMikułka TomaszMarszałek PatrykPiosik PatrykPiwakowski WojciechPłóciennik KonradUrbaniak SylwiaZieliński MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies