Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Sprinterskim BnO termin: 04.06.2017
K-16
Krempińska Julia 2003UKS Azymut Pabianice 13.41
Susek Julia 2001UKS Siódemka Rumia 13.49
Block Amelia 2002UKS Orientuś Łódź 14.00
K-18
Głowacz Julia 2000UNTS Warszawa 16.08
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 16.11
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 17.09
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 16.25
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 17.03
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald Poznań 17.23
K-21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 17.43
Kubicka Zuzanna 1993UNTS Warszawa 19.17
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 19.38
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 14.18
Kurzyp Stanisław 2002WKS Śląsk Wrocław 15.10
Petersburski Krystian 2001KOS BnO Szczecin 15.23
M-18
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 15.54
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 16.09
Szwaja Mateusz 1999UKS Kometa Gliwice 16.29
M-20
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 18.44
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 19.40
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 20.03
M-21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 18.39
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 19.02
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 19.02
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies