Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 7.10.2017
K-16
Susek Julia 2001UKS Siódemka Rumia 42,27
Krempińska Julia 2003UKS Azymut Pabianice 45,27
Gielec Zuzanna 2002UKS Orientuś Łódź 46,04
K-18
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 49,35
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 49,59
Dawidowska Natalia 1999UKS Siódemka Rumia 51,54
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 58,52
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 62,59
Galla Zofia 1998WKS Wawel Kraków 67,02
K-21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 69,45
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 82,45
Cygler Paulina 1991WKS Wawel Kraków 82,59
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 49,06
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 51,27
Pesta Piotr 2001UKS Azymut 45 Gdynia 55,47
M-18
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 55,14
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 61,43
Ogdowski Bartłomiej 2000UKS Siódemka Rumia 62,05
M-20
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 63,58
Zuchmański Przemysław 1998UKS Orientuś Łódź 78,01
Bednarski Jan 1998UNTS Warszawa 79,25
M-21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 76,16
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 78,21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 79,11
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO
Brylak KarolinaBorecki ŁukaszGonda JuliaJarocka AnnaKasperska WiktoriaKaniewska KatarzynaLeitner LeonMarcinkiewicz CezaryPółtorak MałgorzataPolak KatarzynaPal MaciejRękoś AdamSowiński PawełTrzyński TomaszTarnowski AleksanderTomaszewski BogusławWitke JarosławWieczorek PawełZapędowski HubertŁącka JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies