Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 7.10.2017
K-16
Susek Julia 2001UKS Siódemka Rumia 42,27
Krempińska Julia 2003UKS Azymut Pabianice 45,27
Gielec Zuzanna 2002UKS Orientuś Łódź 46,04
K-18
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 49,35
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 49,59
Dawidowska Natalia 1999UKS Siódemka Rumia 51,54
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 58,52
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 62,59
Galla Zofia 1998WKS Wawel Kraków 67,02
K-21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 69,45
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 82,45
Cygler Paulina 1991WKS Wawel Kraków 82,59
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 49,06
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 51,27
Pesta Piotr 2001UKS Azymut 45 Gdynia 55,47
M-18
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 55,14
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 61,43
Ogdowski Bartłomiej 2000UKS Siódemka Rumia 62,05
M-20
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 63,58
Zuchmański Przemysław 1998UKS Orientuś Łódź 78,01
Bednarski Jan 1998UNTS Warszawa 79,25
M-21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 76,16
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 78,21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 79,11
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKotkowiak BartoszKonkol-Klimczak WiolettaKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWojciechowski KrzysztofWinczewska BeataWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŻyborska KrystynaŁupicka AgnieszkaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies