Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
MP w Długodystansowym BnO termin: 08-04-2018.2018
K-16
Chabiera Lena UNTS 81.58
Pogoda Kinga UKS Kometa Gliwice 82.07
Nyga Julia UKS Kometa Gliwice 82.12
K-18
Deptulska Maria UNTS 101.52
Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 103.47
Głowacz Julia UNTS 104.46
K-20
Cych Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 114.36
Morawska Zuzanna UKS Azymut 45 129.17
Fortuniak Weronika UKS Orientuś 140.13
K-21
Stankiewicz Agata UKS Orientuś 132.37
Cygler Paulina WKS Wawel Kraków 133.13
Borychowska Marlena MKS Paulinum 141.31
M-16
Andrzejczak Maciej UKS Azymut 77.52
Nowak Michał UKS Orientuś 79.19
Pachnik Stanisław MKS Paulinum 79.23
M-18
Żurek Grzegorz UKS Siódemka 105.14
Zając Dawid UKS Azymut 105.19
Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 106.41
M-20
Kuca Kacper WKS Wawel 123.05
Biederman Marcin WKS Wawel 125.42
Bednarski Jan UNTS 134.26
M-21
Olejnik Michał WKS Grunwald 137.33
Drągowski Kuba KS OK!Sport 145.23
Wołowczyk Krzysztof UNTS 147.25
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Dubicki MikołajDopierała DominikaGała ŁukaszJoniak MarcinJaworska JustynaKozioł WiesławKuźba JustynaKurek JarosławMarciniak TadeuszMaksymowicz DorotaProniewicz ZdzisławSułkowska JustynaSkoczylas ViolettaWiglus DianaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies