Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
I MP w Sztafetowym BnO termin: 27.08.1978
juniorki
Dębska Urszula 62Start Katowice
Gawior Małgorzata 63
Turska Ilona 60
Cieślińska Elżbieta 60Start Leszno
Kot Jolanta 60
Walenciak Alicja 63
Łagoda Urszula 62OKS Otwock
Rębkowska Urszula 62
Żebrowska Marzena 62
juniorzy
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock
Mossakowski Przemysław 60
Zielczyński Piotr 60
Dutkowski Adam 63Start Leszno
Jagodzik Henryk 61
Misiak Ryszard 62
Dyzio Włodzimierz 61Syrenka Warszawa
Jankowski Marek 61
Leszczyński Mirosław 61
seniorki
Buchańska Elżbieta 42OKS Otwock
Dudek Izabela 60
Zuśka Izabela 57
Głuchowska Irena 51ZPS Warszawa
Niziołek Elżbieta 55
Piegat Ewa 44
Wojciechowska Elżbieta 48Calisia Kalisz
Woźniak Irena 58
Wyskok Grażyna 55
seniorzy
Bendiks Janis 49Burza Wrocław
Kozłowski Tomasz 54
Zwoliński Grzegorz 54
Drągowski Robert 59Warszawianka
Dylczyk Andrzej 58
Kowalski Krzysztof 57
Buchelt Henryk 51OKS Otwock
Kruszewski Marek 58
Mordecki Wiktor 55
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Flejszer AleksandraGlinka PiotrGruziel MagdalenaKaliszewski MariuszKhopta RomanKurowski GrzegorzRutkowski MaciejSurowy AleksandraStankiewicz KlaudiaSzczepaniak KarolinaWawrzyński AndrzejWojciechowska WioletaZawada OliwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies