Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
VIII MP Indywidualne w BnO termin: 15.09.1985
K-15
Kopczewska Alicja 69Start Siedlce 77:54
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 99:02
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 108:45
K-17
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 92:21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 98:20
Cichowicz Monika 68Calisia Kalisz 101:22
M-15
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 57:44
Bednarski Piotr 69Calisia Kalisz 65:20
Grabowski Maciej 69Start Gdańsk 78:02
M-17
Zieliński Paweł 68Start Poznań 79:13
Jaggiełło Jacek 67Start Siedlce 85:18
Moszkowicz Paweł 67Start Rzeszów 89:12
M-19
Jastrzębski Artur 65Start Siedlce 92:49
Kanikowski Karol 66Start Poznań 104:00
Garcorz Marcin 65Zamonit Katowice 104:53
M-21
Dyzio Włodzimierz 61Wawel Kraków 89:53
Hornik Zbigniew 56Flota Gdynia 94:06
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 100:04f
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Flejszer AleksandraGlinka PiotrGruziel MagdalenaKaliszewski MariuszKhopta RomanKurowski GrzegorzRutkowski MaciejSurowy AleksandraStankiewicz KlaudiaSzczepaniak KarolinaWawrzyński AndrzejWojciechowska WioletaZawada OliwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies