Polski Zwiazek Orientacj Sportowej
X MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1987
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 40:02
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 41:09
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 42:23
K-17
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 57:42
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 66:46
Bajer Monika 70Start Gdańsk 68:10
K-19
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 88:30
Kopczewska Małgorzata 66Warszawianka 89:46
Morawska Irena 62Start Gdańsk 91:03
M-15
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:45
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:49
Zajączkowski Piotr 71AZS SGGW-AR Warszawa 51:17
M-17
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 60:22
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 63:00
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 66:24
M-19
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 86:25
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 88:04
Mordaka Mariusz 68Start Tomaszów 95:59
M-21
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 86:25
Parzewski Jerzy 52Wawel Kraków 88:04
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 95:59
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 WCup 4 - Middle09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 WRE: WCup 3 - middle
Banasiak JuliaBartnik KonradBurda EmiliaGawron IwonaGmur KarolGrosser FranciszekHalbecka AngelikaJurczyk TomaszKowalska AgataKawala DominikPochowicz AleksanderSołoducha KarolWiejacka AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, uzywanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgode na ich zapis i wykorzystanie. Wiecej w informacja o uzywaniu plikw cookies